[ми працюємо для того, щоб культура фотокниги розвивалася!]

РЕЄСТРАЦІЯ

Центр PhotoCULT запрошує на наступну зустріч у бібліотеку “Фотокнига.CULT”, яка відбудеться 4 листопада! Цього разу ми слухатимемо наших спеціальних гостей та дивитимемось принесені ними книги.

Спеціальні гості бібліотеки:

• Костя Смолянінов, фотограф з Львову, куратор фотоклубу «5х5», презентуватиме свою нову книгу «StreetTheography». 

Про книгу: 

Чудова можливість побачити як вулична, по духу, фотографія стає інструментом, за допомогою якого автор досліджує прояви релігійних почуттів у публічному просторі. Для автора це перший фотоальбом. Поспішайте побачити книгу та, звісно, замовити саму книгу.

Книга, видавництва «Альбум-пресс», містить 75 чорно-білих фотографій, знятих протягом останніх десяти років у містах України, Росії та Польщі, а також короткі тексти авторів Дмитра Музальова, Олександра Ляпіна та Олега Сусленко.

• Аріанна Хмельнюк, засновниця інді видавництва зинів "Niice", організатор освітніх спец проектів. Представник і дистриб'ютор в Києві продукції європейської мережі книжкових магазинів і незалежного видавництва Motto Берлін.

Питання, які висвітлить на зустрічі Аріанна Хмельнюк:

Чому практика самвидаву буде для України новим медіа і дуже популярним, навіщо потрібен сучасний архів української культури в друкованому форматі? Від глобальних ідей і проектів, до лімітованих "артист буків"

Що відбувається на зустрічах?

Гості приносять цікаві фотокниги та розповідають про них. Крім того, ми запрошуємо молодих та відомих фотографів, кураторів, мистецтвознавців, видавців, колекціонерів фотокниг. Автори презентують персональні книжки, а професіонали обговорюють важливі аспекти книговидання. Зустрічі відкриті для всіх бажаючих долучитися до культури фотокнижкової справи. В перервах між переглядом книг ми п'ємо чай та люб’язно пригощаємо одне одного печивом.

Якщо ви хочете запросити нашу бібліотеку якогось вечора до свого простору, повідомте нам заздалегідь. Ми підтримуємо ідею мобільної бібліотеки та гостинних майданчиків, адже вони так само надихають, як і книги!

В бібліотеці є тематичні полиці:

- полиця «Обмінюємось!» – книги, які приносять для обміну

- полиця «Букініст» – тут можна придбати вживані книги за символічну ціну

- полиця «Фонд PhotoCULT» – на цій полиці можна залишити книгу у подарунок нашому Центру для майбутньої бібліотеки, яку ми вже почали формувати.

Як пройти до бібліотеки?

Для відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT” потрібно зареєструватися за посиланням, зазначивши книгу, яку ви плануєте принести на зустріч, та мету відвідування.

Відвідування бібліотеки безкоштовне за обов’язковою попередньою реєстрацією.

“Фотокнига.CULT” – це місце зустрічі, під час якої ми дивимось фотоартбуки, розповідаємо про улюблені видання, обмінюємось ними.

Ознайомитися із  Правилами відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT”

 

Місце проведення : Галерея “Мінус 4″, Київ, вул. Артема, 37-41

ICal |  Google calendar