[ми працюємо для того, щоб культура фотокниги розвивалася!]

РЕЄСТРАЦІЯ

14 жовтня у нас в гостях молоде інді-видавництво «Niice», яке презентує зін-журнали європейських видавництв:

Romka magazine – колективний фотоальбом, в якому люди зі всього світу за допомогою фотографій діляться своїми історіями.

Like Theres No Tomorrow – журнал про молоду литовську фотографію, мета якого допомогти здійснитися художньому та критичному діалогу навколо нових ідей сучасної фотографії.

Cafe Royal Books – англійське інді-видавництво, що випускає зін або фотокнигу щочетверга та документує соціальні, історичні та архітектурні теми у британській фотографії.

Якщо у вас є подібні журнали, приносьте! Будем дивитися та надихатися.

 

Що відбувається на зустрічах?

Гості приносять цікаві фотокниги та розповідають про них. Крім того, ми запрошуємо молодих та відомих фотографів, кураторів, мистецтвознавців, видавців, колекціонерів фотокниг. Автори презентують персональні книжки, а професіонали обговорюють важливі аспекти книговидання. Зустрічі відкриті для всіх бажаючих долучитися до культури фотокнижкової справи.

В бібліотеці є тематичні полиці:

- полиця «Обмінюємось!» – книги, які приносять для обміну

- полиця «Букініст» – тут можна придбати вживані книги за символічну ціну

- полиця «Фонд PhotoCULT» – на цій полиці можна залишити книгу у подарунок нашому Центру для майбутньої бібліотеки, яку ми вже почали формувати.

Де і коли?

Зустрічі проходять по середах з 19:00, а в перервах між переглядом книг ми п'ємо чай та люб’язно пригощаємо одне одного печивом. Наступна зустріч “Фотокнига.CULT” відбудеться 1 жовтня.

Якщо ви хочете запросити нашу бібліотеку якогось вечора до свого простору, повідомте нам заздалегідь. Ми підтримуємо ідею мобільної бібліотеки та гостинних майданчиків, адже вони так само надихають, як і книги!

Як пройти до бібліотеки?

Для відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT” потрібно зареєструватися за посиланням, зазначивши книгу, яку ви плануєте принести на зустріч, та мету відвідування (наприклад, розказати про улюблену книгу, презентувати персональний фотоартбук, виступ на тему книговидання або в якості глядача).

“Фотокнига.CULT” – це місце зустрічі, під час якої ми дивимось фотоартбуки, розповідаємо про улюблені видання, обмінюємось ними.

Фотокнижковий рух в Україні тільки набирає обертів, і ми бачимо неабиякий інтерес до всього, що пов’язано із фотокнигами, у тому числі зінами. Ось чому ми вирішили створити майданчик для всіх, хто у захваті від “живих книг” з фотографіями, хто обожнює їх гортати, говорити про них, надихається ними. Як ми.

Ознайомитися із  Правилами відвідування бібліотеки “Фотокнига.CULT”

Фото з першої зустрічі

Фото з другої зустрічі

Фото з третьої зустрічі

 

Місце проведення : Галерея “Мінус 4″, Київ, вул. Артема, 37-41

ICal |  Google calendar