РЕЄСТРАЦІЯ

фото в ілюстрації: Maurizio Gambarini/EPA та Антуан Д'Агата

Про що буде лекція?

Проблеми сучасної фотографії. Злиття фотографії з усіма художніми практиками. Інтимне, татуйоване у сучасній фотографії. Зміни поняття реальності, конструювання нових світів. Сфера інтимного в сучасній фотографії. Дослідження категорії табу. Феміністична фотографія та гендерний аспект самовираження.

Короткий екскурс до історії та сучасності основних кінофестивалів світу: Канського, Венеціанського та Берлінського. Різниця між фестивалями та «Оскаром». Кіно у сучасній ситуації.  3D та блокбастери – невідворотнє зло чи кінець кіномистецтва? Видатні режисери сучасності: Олександр Сокуров, Леос Каракс, Річард Лінклейтер, Томас Вінтерберг, Чарлі Кауфман, Ітан та Джоел Коени, Паоло Соррентіно та інші. Тенденції розвитку кінематографу.

Теми наступних лекцій:

Лекція 10. Історія тілесності у фотографії та кіно.

Про лекторів:

Вікторія Мироненко.

Мистецтвознавець, спеціаліст у галузі історії фотографії, викладачка історії фотографіїісторії мистецтв культурного центру PhotoCULT, КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, учасниця науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій у спеціальних виданнях, кандидат мистецтвознавства.

Лук’ян Галкін.

Кінознавець, кінокритик, викладач культурного центру PhotoCULT, школи реклами і комерційного дизайну "Багаж" та КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, автор курсу "Кіносинкретизм". Більше інформації про лектора в Інтерв'ю з Лук'яном Галкіним

Вартість занять:

Полекційне відвідування – вартість 1 лекції 180грн.

Знижка студентам 35%!

Розклад: Лекції проходять по понеділках, о 18:45 – 21:00 (у розкладі можливі зміни).

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.

Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.

Контакт координатора курсу 38 050 443 6149.

Лекція з циклу «24 кадри в секунду: лекції про фотографію та кіно» - це новий теоретичний курс про розвиток та становлення фото та кіномистецтва. Запозичення стилів та відмежування, синхронність течій та різниця методів, точки перетину та головні відмінності фотографії та кіно з самого їх зародження і до наших днів. Лекції зацікавлять всіх, хто захоплюється історією візуальної культури, вивчає фотографію, кіно та візуальне мистецтво.

Два мистецтвознавці представлять своє бачення історичних паралелей між двома культурними феноменами, що дозволить слухачам не тільки визначити для себе сутність фотографії та кіно, як культурних явищ, але й самим інтегруватися в процес дослідження, який відбувається в них на очах. Детальніше про курс

 

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar