Оголошення результатів розіграшу

Повідомляємо імена переможців, які отримують у подарунок карти пам'яті на 32ГБ від партнера фестивалю "Візії" компанії SiliconPower!
 
Надія (hopenotdead)
Юрій Лісовський
Ельвіра Шепталіна
 
Ура!
 
Всі учасники, які виграли карти пам'яті і учасники, які виграли спеціальні чохли для зберігання карт пам'яті, отримають повідомлення про те, як отримати подарунки, на е-мейли, вказані при реєстрації.

_____________________________________________________________________________________________

Друзі! З темою Фестивалю «Візії» - Архівація візуального, працюють не тільки автори виставок. Наш Спеціальний Партнер компанія SiliconPower, безпосередньо пов'язана з питаннями збереження пам'яті і як ніхто інший розуміє важливість «вільного» місця для архівації інформації. І саме тому наші шановні партнери SiliconPower абсолютно безкоштовно вручать карти пам'яті на 32Гб трьом учасникам, які в період з 14 травня по 16 червня зареєструються на розіграш на нашому сайті (форма нижче), і крім цього - подарують 100 спеціальних коробочок ста учасникам для зберігання карт пам'яті! Щасливчики будуть вибрані випадковим чином серед усіх зареєстрованих учасників та оголошені на нашому сайті, а також на сторінці SiliconPower в Фейсбук.

 

 

 

 

Bookings

Online реєстрацію на подію закрито. Якщо Ви встигаєте, можете зареєструватись на місці події.

Місце проведення :

ICal |  Google calendar