ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

ілюстрація: кадр з фільму "Шапіто-шоу" (реж.Сергій Лобан)

Продовжуємо знайомство з природою кіно в рамках курсу "Мистецтво бачити. Що нам дає кіно в роботі з візуальним мистецтвом” і запрошуємо на лекцію "Синтетична природа кіно. Екранна ідеологія"

Про що буде лекція?

Прийоми з арсеналу літератури, живопису і театру, які кіно присвоїло без жодних проблем. Принцип айсберга – чому масове кіно потребує дешифрування не менш авторського? Ідея та ідеологія: як стати розбірливим глядачем і навчитися розуміти, що тобі згодовують.

Про лектора:

Лук’ян Галкін.

Кінознавець, кінокритик, викладач культурного центру PhotoCULT, школи реклами і комерційного дизайну "Багаж" та КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, автор курсу "Кіносинкретизм". Більше інформації про лектора в Інтерв'ю з Лук'яном Галкіним

Вартість занять:

Абонемент 4 лекцій – 600.00грн (150грн/лекція).

Полекційне відвідування – вартість 1 лекції 160грн.

Знижка студентам 35%!

Розклад: Лекції проходять по понеділках, о 18:45 – 20:45 (у розкладі можливі зміни).

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.

Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.

Теми наступних лекцій:

[16 травня, 19:00] Лекція 2. Виробляємо власний стиль на прикладі великих режисерів. Актуальна тематика: як і навіщо.

[23 травня, 19:00] Лекція 3. Приховані механізми кіно. Психологія великого екрану та маніпуляція глядачем.

[30 травня, 19:00] Лекція 4. Найважливіші дрібниці: ідентифікація в кіно, режисерський сценарій.

"Мистецтво бачити. Що нам дає кіно в роботі з візуальним мистецтвом” - це короткий теоретичний курс про ідеологію та внутрішню будову кіно, що наблизить вас до розуміння природи сучасної візуальної культури та відкриє нові можливості у будь-якій художній практиці. З курсу ви дізнаєтесь, як впливає кіно на формування візуального досвіду, як використовувати методи кіновиробництва у мистецьких проектах, як працювати з глядацьким сприйняттям та винаходити власний стиль. Лекції будуть корисними для всіх, хто цікавиться візуальною культурою, працює з концептуальним та образотворчим мистецтвом. Детальніше про наступні лекції курсу.

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar