Запрошуємо на відкриття виставки фотографій «Призма спокою», що відбудеться в рамках Міжнародного Фестивалю Візуальної Культури «Візії» 11 червня о 19:00 в столичному арт-центрі Павла Гудімова Я Галерея.

Увазі публіки будуть представлені нові фотографії та інсталяції концептуального українського художника Олександра Каднікова, що об'єднають дві серії робіт: «Запас міцності» і «Кримрезіна». Ці візуальні інтерпретації філософських міркувань на тему минулого і сьогодення протягом виставки в буквальному сенсі розчиняться у воді …

Про проект:

Сумнів між минулим і майбутнім робить нас справжніми і одночасно ефемерними. У золотий клітці не полетиш зимувати. Закон колеса врівноважується лінією горизонту з вибіленим вітрильником. Ми з успіхом навчилися точити краплю об камінь. Стакан ашдвао та повний рот води – містять одну й ту ж інформацію про навколишній світ. Смерть це не художній вимисел. У своїх ліжках немає радості, в чужих щастя. Фраза: «ткнути пальцем в небо» не логічна, бо ми всі товчемо воду в киплячому чайнику, так і не дочекавшись потрібної порції повітря. Вода по своїй сутності має три іпостасі, а значить в ній неможливо заблукати. Головним залишається одне питання: чи потрібно відкривати двері, якщо в них наполегливо стукають незнайомці з порожнім відром? (З тексту Олександра Каднікова).

Виставку «Призма спокою» представить автор, Олександр Кадніков, організатори Фестивалю «Візії».

Час роботи виставки: 11 июня – 29 червень 2013 року, щодня крім неділі з 10:00 до 19:00. Вхід вільний.

Повна програма Фестивалю

Акредитація ЗМІ

Місце проведення : Я-Галерея, Київ, вул. Хорива, 49-Б

ICal |  Google calendar