Запрошуємо всіх, хто вивчає сучасні процеси у візуальному мистецтві та бажає розширити свої знання на лекцію "Трансформація класичних видів мистецтва у епоху нових медіа" курсу "Нові медіа".

Від XVIII століття лунало безліч засторог щодо смерті мистецтва, що безпосередньо пов’язувалося зі стрімким поступом технологій. Однак вже ХІХ століття народжує нові види мистецтва, на межі з технологіями і наукою, які доводять, що подібна співпраця може бути більше ніж продуктивною. Фотографія і кінематограф і до сьогодні є одними з найпопулярніших видів візуального мистецтва та прабатьками сучасного медіамистецтва. Однак, чи помирають класичні мистецтва натомість? Відповіді на це запитання буде присвячено першу лекцію з курсу «Нові медіа».

Детальніше про всі лекції курсу "Нові медіа" (6 лекцій).

Про лектора:

Яніна Пруденко – кандидат філософських наук. Доцент та докторант НПУ імені М.П.Драгоманова. Куратор «Нової художньої школи: меліа-арт для практиків». Куратор «Відкритого архіву українського медіамистецтва».

 

 

 

Абонемент 6 лекцій, (вартість 1 лекції 110 грн) – 660.00

Абонемент 3 лекцій, (вартість 1 лекції 115 грн) – 345.00    

Разове відвідування - вартість 1 лекції 125.00

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.

Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.
 
Контакт координатора курсу +38 095 350 94 00.
 

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar