14:00 Мілан Буреш

Про автора: Мілан Буреш – документальний фотограф з Праги. Закінчив Університет імені Томаша Бата, факультет мультимедійних комунікацій в місті Злін. У даний момент отримує ступінь магістра в Сілезькому Університеті в Опаві на факультеті науки і філософії, в Інституті творчої фотографії. У своїй творчості Мілан Буреш зосередився на довгострокових документальних проектах, знімаючи частіше в Східній Європі. Його останній проект, знятий в Криму, був опублікований у вигляді книги під назвою «Севастополь».

У рамках Днів Чеської Фотографії в Києві Мілан Буреш представляє проект «Севастополь».

15:00 Мартін Тума

Про автора: Мартін Тума – візуальний художник, який застосовує фотографічні способи. Він закінчив Університет імені Томаша Бата, факультет мультимедійних комунікацій в місті Злін Чеської Республіки (2011). Мартін є концептуальним фотографом, який часто використовує ландшафт і метафізику фотографічних можливостей як предмет творчості. Він постійно досліджує тему реконструкції пейзажу, нові можливості його візуальної демонстрації та відкриття культурних моделей, які задають способи його сприйняття. Член Boysplaynice Studio і МІМО асоціації, яка зосереджена на розширенні рамок фотомистецтва.

На Днях Чеської Фотографії в Києві Мартін Тума представляє  свій проект «Пейзаж апостеріорі».

16:00 Якуб Скокан

Про автора: Якуб Скокан закінчив Університет імені Томаша Бата в місті Злін, напрямок «Рекламна фотографія» і факультет мультимедійних комунікацій. Якуб Скокан тяжіє до журналістського підходу, комбінуючи його можливості з постановочною фотографією. Він використовує традиційну фотографію як інструмент для відтворення подій. Його роботи містять постановки складних сцен, які відтворюються в його власних часових рамках і змінених умовах. Якуб є членом і одним із засновників Boysplaynice Studio і МІМО асоціації, діяльність якої зосереджена на розширенні меж фотомистецтва. Він також є засновником Місії Візуального Мистецтва та куратором Yellow Submarine Gallery в місті Зноймо.

У Києві під час Днів Чеської фотографії представлена ​​серія робіт Якуба Скокана «Лукас».

17:30 Роберт Вано

Про автора: Роберт Вано (1948) народився в м. Нове Замки в Словаччині. У 1967 році, ледве отримавши шкільний атестат, емігрував через Італію в США. У Нью-Йорку почав працювати перукарем і візажистом, потім асистентом у таких відомих фешн-фотографів, як Horts P. Horst, Marco Glaviano, Catel, Fallai, Nadir і Malerbi. У 1984 році Роберт Вано почав самостійну кар'єру фотографа в Нью-Йорку, Парижі та Мілані. Його роботи можна знайти в таких журналах, як Harper's Bazaar, Vogue, Elle, Cosmopolitan та ін.

Знаменита серія Роберта Вано «Платинова колекція» представлена ​​в Києві в рамках Днів Чеської фотографії.

Розклад всіх подій Днів Чеської Фотографії в Києві

Bookings

Online реєстрацію на подію закрито. Якщо Ви встигаєте, можете зареєструватись на місці події.

Місце проведення : Галерея «Печерська», Київ, вул Лаврська, 9, корп. 19

ICal |  Google calendar