РЕЄСТРАЦІЯ

фото в ілюстрації: Joan Fontcuberta та кадр з фільму "Метрополіс"

Про що буде лекція?

Репортаж та інтерпретація у фотографії 1930-1950 років. Група F/64. Гуманістична фотографія: видатні репортери та фотографії, які вразили світ. Чому фотографія пішла на війну. Навіщо фотографи створили Магнум. Поети людських історій: як гуманісти надали фотографії нового смислу. Золотий вік Голівуду. Принцип «залізного сценарію», система зірок, студійна система. Основи економіки фабрики зірок – як з’явилися студії-мейджори та їх мережі кінотеатрів? Право авторського монтажу як виключний привілей (Орсон Веллс, Джон Форд, Френк Капра, Вільям Вайлер). Напередодні легенди: започаткування американської кіноакадемії та «Оскару». "Чорні фільми" – естетика нуару. Кіно часів Другої Світової війни.

Теми наступних лекцій:

Лекція 5. Гуманістичні ідеї, «фешн» і дух декадансу у фотографії та кіно середини 20 сторіччя.

Лекція 6.  Яскраві особистості у фотографії та кіно, яких ми не зможемо забути.

Лекція 7. Нонконформізм та нова хвиля у фотографії та кіно.

Лекція 8. Фотографія та кіно епохи постмодернізму.

Лекція 9. Проблеми сучасної фотографії та кіно: мистецтво, масс-медіа, культурні знаки.

Лекція 10. Історія тілесності у фотографії та кіно.

Про лекторів:

Вікторія Мироненко.

Мистецтвознавець, спеціаліст у галузі історії фотографії, викладачка історії фотографіїісторії мистецтв культурного центру PhotoCULT, КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, учасниця науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій у спеціальних виданнях, кандидат мистецтвознавства.

Лук’ян Галкін.

Кінознавець, кінокритик, викладач культурного центру PhotoCULT, школи реклами і комерційного дизайну "Багаж" та КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, автор курсу "Кіносинкретизм". Більше інформації про лектора в Інтерв'ю з Лук'яном Галкіним

Вартість занять:

Абонемент 5 лекцій – 850.00грн (170грн/лекція).

Полекційне відвідування – вартість 1 лекції 180грн.

Знижка студентам 35%!

Розклад: Лекції проходять по понеділках, о 19:00 – 21:00 (у розкладі можливі зміни).

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.

Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.

Адреса: вул.Пушкінська, 31А. Контакт координатора курсу 38 050 443 6149.

Лекція з циклу «24 кадри в секунду: лекції про фотографію та кіно» - це новий теоретичний курс про розвиток та становлення фото та кіномистецтва. Запозичення стилів та відмежування, синхронність течій та різниця методів, точки перетину та головні відмінності фотографії та кіно з самого їх зародження і до наших днів. Лекції зацікавлять всіх, хто захоплюється історією візуальної культури, вивчає фотографію, кіно та візуальне мистецтво.

Два мистецтвознавці представлять своє бачення історичних паралелей між двома культурними феноменами, що дозволить слухачам не тільки визначити для себе сутність фотографії та кіно, як культурних явищ, але й самим інтегруватися в процес дослідження, який відбувається в них на очах. Детальніше про курс

Місце проведення : Уточнюється, ,

ICal |  Google calendar