Запрошуємо на лекцію "Вплив ідей Вальтера Беньяміна та Зігфріда Кракауера на розвиток критичної думки про фотографію" циклу "Критика та фотографія" з Глібом Вишеславським у Центрі PhotoCULT.

Про що буде лекція?

Вальтер Беньямін та соціальна атмосфера його оточення. Книги «Витвір мистецтва в добу його технічної відтворюваності», «Коротка історія фотографії». Вплив ідей Беньяміна на подальший розвиток критичної думки про фотографію.

Зігфрід Кракауер «Реабілітація фізичної реальності». Ідеї імперсоналізму творчості у теоріях другої половини ХХ століття.

Лектор:

Вишеславський Гліб – художник, мистецтвознавець. У 80-х – засновник однієї із перших галерей сучасного мистецтва у Москві – «Клуб 1/1». У 90-х – головний редактор журналу «Terra Incognita», у 2000-х – головний редактор журналу «Галерея». У 2003 р. – співзасновник та спів-куратор бієнале «Місяць фотографії у Києві». Науковий співробітник лабораторії естетики Інституту проблем сучасного мистецтва.

Ознайомитись з усіма темами циклу "Критика і фотографія" (6 лекцій)

Вартість занять:

Абонементи

Абонемент 6 лекцій – 660.00 грн

Абонемент 3 лекції - 345.00 грн

Разове відвідування - вартість 1 лекції 125.00 грн

Розклад:  перше заняття відбудеться 6 жовтня, у понеділок, наступні – щопонеділка та щотверга (18:45-20:15)

Реєстрація: для того, щоб зареєструватись, будь ласка, заповніть он-лайн форму.
Якщо ви бажаєте відвідувати програму полекційно, будь ласка, оберіть відповідну опцію (Разове відвідування) та вкажіть, яку саме лекцію ви хотіли б відвідати. Якщо ви бажаєте придбати абонемент, то в он-лайн формі оберіть вид абонементу.
 
Контакт координатора курсу +38 096 975 92 85, +38 050 443 6149.
 

Місце проведення : Національний науково-природничий музей, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

ICal |  Google calendar