Запрошуємо киян та гостей міста на відкриття виставки молодих шведських фотографів «Витяги», яке відбудеться в рамках Міжнародного Фестивалю Візуальної Культури «Візії» 30 травня о 18:00 в Інституті проблем сучасного мистецтва.

Про виставку:

Протягом останніх пари десятків років потік сфотографованого збільшувався в геометричній прогресії, але субстанція цих зображень не набувала при цьому більшого сенсу. Можливо навпаки, надлишок фотографій ускладнило пошук сутності в них. Час між клацанням затвора і публікацією знімка скоротилося до декількох секунд. Архівування фотографій мало б бути набагато важливіше, але в настільки величезному і швидкому потоці образів це здається просто неможливим.

Що відбувається з нашим ставленням до фотографії? Знімки відправляються через інтернет, щоб компанія, обрана з величезної кількості фотолабораторій, зібрала, розсортувала і помістила їх в особистий фотоальбом. Старий сімейний портрет розповідає нам цілу історію про суспільство минулих років, а той чи інший портрет зараз навіть не розповість нам, що це фото зображує.

Документальність – одна з основ фотографії, і з плином часу саме вона надає знімку справжність. Чи означає це неминуче, що наші фотографії завтра будуть розповідати про наші будні сьогодні? Роблячи витяги з цього потоку фотографій в пошуках їх сутності, група фотографів школи Вищої фотографічної освіти у Стокгольмі представляє увазі столичної публіки свою виставку.

У виставці беруть участь: Ерік Асп, Андреас Бертман, Юхан Брюггман, Мікаела Крантс, Вікторія Гарваре, Фредрік Хольмер, Анна Янерос, Фредрік Карума, Теа Марлене Магнуссен, Фредрік Неттеро, Джиммі Сонеліус, Мікаель Стренд, Густав Удд, Олександра Удеваль.

Виставку «Витяги» представлять автори проекту і шведський куратор українського походження – Міша Педан. На відкритті виставки також виступлять організатори Фестивалю «Візії».

Час роботи виставки: 30 мая – 15 червень 2013 року, c 10:00 до 18:00 щоденно, крім понеділка

Вхід вільний.

Повна програма Фестивалю

Акредитація ЗМІ

Місце проведення : Інститут проблем сучасного мистецтва, Київ, вул. Щорса, 18д

ICal |  Google calendar