Правила відвідування бібліотеки Фотокнига.CULT

- кожен бажаючий приносить свою улюблену/просто цікаву/раритетну/суспільно важливу фотокнигу для перегляду та обговорення та коротко презентує її (чому саме ця книга, декілька слів про автора та зміст, особисті історії, пов’язані з нею)

- протягом однієї зустрічі може бути презентовано не більше 15 альбомів, тому важливо у реєстраційній формі вказати, чи плануєте ви презентувати книгу, а також, яку саме

- якщо ви презентуєте власну книгу або готуєте виступ про фотокнижкову справу також необхідно заздалегідь вказати про це у реєстрації

- ми цінуємо ініціативу відвідувачів приносити власні книги, адже ідея Фотокнига.CULT саме в тому, щоб відвідувачі спілкувались через книги, тому чим більше буде ініціативних гостей з книгами, тим цікавішими будуть зустрічі!

- фотокниги ми переглядаємо у рукавичках (їх забезпечує PhotoCULT)

- фотокниги, які ви принесли до бібліотеки, по закінченню заходу ви маєте забрати (окрім випадку, коли ви хочете залишити книгу у подарунок Фонду PhotoCULT)

- у бібліотеці є тематичні полиці: «Обмінюємось!», «Букініст», «Фонд PhotoCULT»

- на полиці «Обмінюємось!» ви можете залишити книгу, яку пропонуєте обміняти (вкладайте у книгу невеличкий папірець з вашим ім’ям і телефоном, щоб наприкінці зустрічі бажаючі обміняти свою книгу на вашу, змогли вас знайти). Книги з

полиці «Обмінюємось!» не можна забирати у відсутності власника книги. Залишати книги для наступних зустрічей не можна (ми поки що не маємо, де їх зберігати).

- на полиці «Букініст» ви можете виставити ваші вживані книги для продажу (мова йде про символічні ціни). Книги здаються під розписку координатору полички.

Координатор від PhotoCULT по закінченню заходу або повертає вам книги, якщо їх ніхто не придбав, або віддає вам гроші за них. Залишати книги для наступних зустрічей не можна.

- на поличці «Фонд PhotoCULT» ви можете залишити будь-яку фотокнигу у подарунок нашому Центру для майбутньої бібліотеки

- якщо ви принесли книги для презентації, обміну, продажу або у подарунок PhotoCULT, приходьте за 10-15 хвилин до початку заходу, щоб записати та розмістити книгу у бібліотеці

- ми будемо робити перерви на чай, тож сміливо приносьте печиво

Побачимось серед фотокниг!