Країна: Японія

Жанр: Драма, Експериментальне кіно

Рік випуску: 1999

Тривалість: 1:15:00

Переклад: Субтитри

У ролях: Такуя Хасегава, Юуске Нісіда, Ю Кадо, Кензі Морі, Міцуру Оки, Такуя Ямауті

Опис: Рюічі, який вижив при бомбардуванні в Нагасакі має в своєму розпорядженні вражаючий документ тих трагічних днів — це запис вибуху атомної бомби 9 серпня 1945 в 11:02. Цей запис він зробив ще в п’ятирічному віці на магнітофон свого батька. Звук бомби травмує психіку юнака, заподіює йому майже фізичного болю, але поступово він знаходить в ньому і розраду. З часом Рюічі стає одержимий ідеєю відтворити цей жахливий звук, що ставить під загрозу його розум і його життя.

Дебютна робота режисера Го Шібата. Це емоційно потужний фільм з приголомшливо реалістичними кадрами спогадів, що імітують документальні зйомки воєнних років. У своїй роботі Шібата активно використовує елементи театру тіней, комбінуючи їх з сюрреалістичним візуальним рядом і експериментальним noise саундтреком, таким чином оповідаючи нам історію про людину розчинену  у власних спогадах, горі і божевіллі.

Вхід бескоштовний. Реєстрація на http://bit.ly/PhotoCULT_october

Місце проведення занять: Київ, Галерея «Печерська», вул.Лаврська, 9, корп. 19, тел. 096975 92 85.

Bookings

Online регистрация на событие завершена. Если Вы успеете - можете зарегистрироваться непосредственно на месте проведения события.

Место проведения : Галерея «Печерская», Киев, ул.Лаврская, 9, корп. 19

ICal |  Google calendar