Запрошуємо киян та гостей міста на відкриття відеоінсталляції «Колайдер», яке відбудеться в рамках Міжнародного Фестивалю Візуальної Культури «Візії» 30 травня о 20:00 у Науково-культурно-розважальному центрі ATMASFERA 360.

Проект «Колайдер» працює з такими поняттями як часо-простір, наука, урбанізм та історія. Цей довготривалий проект, що розпочався в США, стосується подій, які відбувалися в різних урбаністичних ландшафтах і вплинули на подальший історичний розвиток. Він досліджує канонічні місця США, Росії та України XX-ХХІ століть: Ділі Плазу в Даласі (місце вбивства Джона Кенеді), в Техасі та місце Лос-Анджелеського заколоту (США), Білий Дім у Москві (Росія) та Майдан Незалежності в Києві (Україна).

За експериментальних умов, колайдери досліджують квантові частки під час зіткнень одна з одною, аби виробляти дивну речовину, антиречовину. За планетних умов ми досліджуємо людські частки під час зіткнень, які виробляють випадкову речовину, сильну речовину, дискурсивну речовину, політичну речовину, етичну речовину, речовину великої ваги та не завжди послідовну. Великий Адронний Колайдер може бути першою машиною, здатною породити елементарні частки, що зможуть мандрувати назад в часі. У проекті часо-простір відображається як 7-канальна панорамна проекція, що складається із 24-60 відеофрагментів, котрі обертаються з прискоренням, активуючи механізм аудіовізуальних стрибків, де певні фрагменти поступово заміщаються архівним відео.

Проект “Колайдер», працюючи з подіями, які сформували наш сьогоднішній світ, піднімає питання: чи люди є елементарними частками в системі прискорювачів глобальних сил, або ж енергія взаємодії здатна породити нові значення, нові форми мислення і нові шляхи існування в світі, наполягаючи на тому, що ‘інший світ можливий’?

Відео-інсталляцію «Колайдер» презентують організатори Фестивалю «Візії», а на закриття існталляції автор проекту, Оксана Чепелик, проведе творчу зустріч із глядачами  і розповість про проект.

Час роботи виставки: 30 травня — 09 червня 2013 року, кожен день з 18:00 до 20:00.

Адреса: ATMASFERA 360, Науково-культурно-розважальний центр, вул. Велика Васильківська, 57/3

Вхід вільний.

Место проведения : ATMASFERA 360, Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3

ICal |  Google calendar